İHALE DOSYASI

İhale dosyası

12 Temmuz ihale dosyası

Gebze’ye içmesuyu hattı yaptırılacak

İSU Genel Müdürlüğü, Gebze’de içmesuyu, kanalizasyon ve yağmursuyu hattı inşaatı yapım işi için ihaleye çıkıyor. İhale 26 Temmuz Salı günü saat 11.00’de İSU Genel Müdürlüğü’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 500 TL karşılığında İSU Genel Müdürlüğü’nden temin edilebilir.

 

Belediye, personel alacak

İzmit Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü, destek personel ve teknik personel yardımcısı ile yol süpürme, yıkama ve temizleme araç kiralama hizmet alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 25 Temmuz Pazartesi günü saat 10.00’da İzmit Belediyesi’nde 2.kat toplantı salonundan yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

İnfaz kurumu, DPK oval profil alacak

Kocaeli Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü, 8 kalem DKP Oval Profil alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 19 Temmuz Salı günü saat 14.00’te Kocaeli Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 20 TL karşılığında Kocaeli Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü’nden temin edilebilir.

 

Mahalle konağına tadilat yaptırılacak

Kartepe Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Derbent Mahalle Konağı tadilatı, sosyal tesis inşaatı ve çevre düzenlemesi yapımı için ihaleye çıkıyor. İhale 19 Temmuz Salı günü saat 10.00’da Kartepe Belediyesi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 500 TL karşılığında belediyeden temin edilebilir.

 

Hastaneye, tıbbi malzeme alınacak

Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 24 kısım genel cerrahi tıbbi sarf malzeme alımı için ihaleye çıkıyor. İhale 29 Temmuz Cuma günü saat 14.00’te Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılacak. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalenin dokümanı 100 TL karşılığında hastaneden temin edilebilir.

 

İCRALAR

Prefabrik bina satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 1 adet 173 metrekare hafif prefabrik binayı satışa çıkarıyor. İhalesi yarın saat 10.15’te e Gebze Kömürcüler İhtisas OSB Fuat Ergenç Caddesi No:6 adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 18 bin 270 TL olarak belirlendi.

 

Kafeterya malzemeleri satılacak

Kocaeli 2. İcra Dairesi, 1 adet muhtelif kafeterya malzemesini satışa çıkarıyor. İhale 14 Temmuz Perşembe günü saat 11.00’de Kocaeli Üniversitesi Arslanbey Yerleşkesi Sosyal Tesis karşısı yemekhane binasının altında yapılacak. Malın muhammen bedeli 24 bin TL olarak belirlendi.

 

3 bin TL’ye gazaltı kaynak makinesi satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 1 adet Güven marka gazaltı kaynak makinesini satışa çıkarıyor. İhalesi 20 Temmuz Çarşamba günü saat 10.00’da Çayırova Şekerpınar Mahallesi Hüseyin Demir Caddesi No:52/A adresinde yapılacak. Malın muhammen bedeli 3 bin TL olarak belirlendi.


12 bin TL’ye Hyundai satılacak

Gebze 2. İcra Dairesi, 41 VR 478 plakalı 2014 model Hyundai marka aracı satışa çıkarıyor. Araç kazadan dolayı ağır hasarlı olup; ön tampon, ön panel, ön farlar, stop lambaları, sis lambaları, ön panjur, sağ ve sol çamurluklar, ön kaput, ön ızgara, ön cam, direksiyon, ön panel, şoför ve yolcu airbagleri, radyatör ve bağlantıları, hortumları ve tesisatı soğutma fan ve motoru, ön takım, ön lastik ve jantlar, ön şase motor bağlantıları, elektronik ve elektrik tesisatı, sağ dikiz aynası, çamurluk davlumbazları hasarlı, olup motorun kazanın etkisiyle hasar görmüş olabileceği belirtildi. İhalesi 18 Temmuz Pazartesi günü saat 10.00’da Gebze AVM arkasında Asırtaş Otoparkı’nda yapılacak. Malın muhammen bedeli 12 bin TL olarak belirlendi.

1060 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER