MASALLARDAKİ GİBİ BİR DÜĞÜN İÇİN NESA

Masallardaki gibi bir düğün için Nesa

Kenan Dursun’un sahibi olduğu Nesa Düğün Salonu müşterilerine İzmit’in en lüks düğün salonunda çiftleri bekliyor

Kartepeli genç iş adamı Kenan Dursun ve eşi Kıymet Dursun’un sahibi olduğu, “Eşinizden sonra yapacağınız en önemli seçim” ve “Uygun fiyat, profesyonel hizmet” sloganıyla yola çıkan Nesa Düğün Salonu, çiftlere ilk andan son ana kadar hizmet sunmayı hedefliyor. Nesa çiftler için her şeyi düşünüyor. Nesa çiftler için çok özel olan o günde her ayrıntıyı düşünerek düğün stresini gelin ve damadın üzerinden almayı iddia ediyor.

 

 

İZMİT’E 15 KİLOMETRE

Kartepe’de yer alan Nesa Düğün Salonu İzmit Merkez’e 15 km uzaklıkta, otopark sıkıntısı olamayan her yere rahat ulaşım sağlanan bir bölgede bulunuyor. Yaklaşık 3 yıldır hizmet veren düğün salonu İzmit’in en şık düğün salonu olma iddiasını taşıyor. Düğün salonu 600 metre karelik bir alanda bulunuyor. Toplam 500 kişilik kapasitesi bulunan salonda 700 kişiye kadar hizmet verilebiliyor.

 

 

HERŞEY DÜŞÜNÜLMÜŞ

Nesa Düğün Salonu’nda paket içi hizmetler dahilinde, VİP araç söför ve hostesli, doğa fotoğrafları, aile albümleri, kuaför, gelin saçı, damat traşı,salon fotoğraf ve kamera çekimi, araç süsleme, 2 palyaço, salon hizmetleri,müzik, volkan ve köpük balon show ter alıyor. Ekstra hizmetlerde ise; davetiye, nikah şekeri, açılış organizasyonu, animasyon ekipleri, canlı tasavvuf ve semazen, motivasyon yemekleri ve gece organizasyonu, mehteran takımı, klasik ve lüks araç kiralama ve kır düğünü organizasyonu yer alıyor.

 

 

HERŞEY İSTEĞE GÖRE

Salon çiftlere üç farklı menü seçeneği de sunuluyor. Çiftler fiyatları değişen, seçtikleri herhangi bir menüyü seçerek misafirlerine sunulmasını sağlayabiliyor. Nesa Düğün Salonu organizasyonda, çifti evlerinden alarak, kuaför işlemleri gerçekleştiriliyor. Doğa fotoğraflarının çekilmesinin ardından araç süslenerek çift düğün salonuna bırakılıyor. Burada misafirler karşılanıyor, gelin çıkış organizasyonunun ardından düğün organizasyonu başlıyor. Kuaför işlemleri yine kendi salonları olan Vertu Hair Design Kuaför'de yapılıyor. Çiftin isteklerine göre hizmetler değişebiliyor.

 

 

AMAÇ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Kenan Dursun, daha önce düğün salonuna gelen bazı gelinlerin, gelin arabasının yollarını kesen ve arabayı tahrip eden insanlar yüzünden üzgün olduğunu gördükten sonra VIP araç hizmeti verdiklerini ifade etti. Dursun ayrıca doğa albümünün çiftin kendilerinin belirlediği herhangi bir mekanda çekilen fotoğraflardan oluşturularak, çiftin ailelerine de bir albüm hediye edildiğini söyledi. Ayrıca çifte, yine düğün salonu bünyesinde kiraladıkları klasik veya lüks araçlarla şöförlü hizmet sunuluyor. Arzu ederlerse kendi araçları da süslenebiliyor.

 

 

UYGUN FİYATLAR

Nesa Düğün Salonu’nda fiyatlar her cebe uygun. Fiyatlar paket içi hizmetler dahilinde belirleniyor. Salonun u anki indirimli fiyatlarına göre 500 kişilik bir düğün için fiyatlar 8 bin- 12 bin 500 TL arasında değişiyor. Firma, ödemede anlaşmalı kredi kartlarına 9 taksit imkanı sunuyor.

 

 

İLETİŞİM İÇİN:

Firma hakkında detaylı bilgi almak isteyenler için firmanın www.nesaorganizasyon.org adlı bir internet sitesi bulunuyor. Firma; Ataevler Mahallesi, Sapanca Yolu Caddesi, No:4 (Likarba yanı) Kartepe adresinde bulunuyor. Salon hakkında detaylı bilgiye 0532 466 63 32 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

9276 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Çıkarın kemerini, atın nezarete

Darbe dönemlerinde ve sıkıyönetim uygulamalarında meydanın ne zor günler geçirdiğini, “Doğruyu” yazsa bile nasıl suçlandığını hepimiz yaşadık

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

CHP’ye göre gündem yok... 2 haftada bir toplanacaklar..!

Ana muhalefet partisi CHP’nin il ve ilçe örgütlerinde çok sık sorun yaşanıyor

KOTO Allah’a emanet..!

KOTO Allah’a emanet..!

1800’lü yılların sonunda kurulan Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) kuşkusuz bu kentin bel kemiği

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

Özdağ soruları Yılmaz’ı terletti

KOTO Başkan Vekili Zihni Yılmaz, meclis toplantısı sonrasında basın mensuplarının sorularını cevapladı. Başkan Murat Özdağ’ın tutukluluğu hakkındaki sorular Zihni Yılmaz’ı bir hayli terletti

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Adıgüzel, darbeyi lanetledi

Kandıra 2 Nolu T Tipi Cezaevi’nde yatmakta olan Ömer Adıgüzel, 15 Temmuz’daki darbe girişimini lanetledi

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş mahkemesi yeniden başlıyor

Tüpraş ile Saski arasında uzun zamandır devam eden ve son olarak Ankara’ya gönderilen su kullanım davası yeniden Körfez’e geldi

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER