BASKETBOL YAZ OKULLARI ÇALIŞIYOR

Basketbol yaz okulları çalışıyor

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından her yıl düzenlenen yaz okulları branşlarında çalışmalar devam ediyor. Haftanın üç günü Basketbol idmanları devam ediyor

BRANŞLARA İLGİ BÜYÜK

Kocaeli Genelinde her ilçede ücretsiz spor eğitimi veren Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, minik sporculara büyük önem veriyor. Önceki gün Atatürk Spor Salonu’nda yaz sezonu çalışmalarına başlayan Basketbol branşına ilgi büyük. Aşırı sıcak ve bunaltıcı havanın olmasından dolayı minik basketbolcular genelde salon sporlarına önem veriyor. Önceki gün Atatürk Spor Salonunda yaz dönemi basketbol idmanlarına minik sporcular büyük ilgi gösteriyor.

 

DENEYİMLİ ANTRENÖR İLE

Basketbol’da büyük bir deneyimi olan ve geçen yıl İzmit Belediyespor Teknik sorumlusu olarak görev yapan Erkan Metin, Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yaz okulları basketbol branşında miniklere eğitim veriyor. Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri minik sporcular Atatürk Spor Salonu’nda zevkli bir şekilde deneyimli antrenör Erkan Metin nezaretinde spor yapma imkanı buluyor. Basketbol branşında 2001 ile 2009 doğumlu sporculara eğitim veriliyor.

 

MİNİKLER ÇOK İSTEKLİ

Atatürk Spor Salonu’nda haftanın üç günü Basketbol çalışmalarını sürdüren minik sporcular, deneyimli antrenör Erkan Metin nezaretinde zevkli ve mutlu bir şekilde spor yapma imkanı buluyor. Basketbola yeni başlayan miniklere ilk olarak, basketbol sporunun temel tekniklerini ve toplu çalışmalar ile geleceğin yıldızı olmak için çalışma azmi ile çalışmalarını sürdürüyor. Basketbol yaz okullarında çalışmalar aralıksız olarak devam ediyor.

 

GELECEK İÇİN UMUTLUYUM

Kocaeli Basketboluunn deneyimli antrenörü Erkan Metin, Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ücretsiz olarak açtığı basketbol yaz spor okullarında miniklere basketbolu öğretiyor. Tecrübeli antrenör Erkan Metin “ Ücretsiz spor okullarının olması minikler için çok önemli okulların kapanmasının ardından aileler minikleri spora getiriyor. Gelecek için çok umutluyum. Burada yetenekli sporculara sahip çıkacağız”dedi.

1865 defa okundu.

DİĞER HABERLER

Hentbolda yeni yetenekler yetişiyor

Hentbolda yeni yetenekler yetişiyor

Hentbol Yaz Okulu çalışmaları Hasan Gemici Spor Salonu'nda antrenör Hacer Özkan nezaretinde tüm hızı ile devam ediyor.

Gebze’de dünya şampiyonası yapıldı

Gebze’de dünya şampiyonası yapıldı

Dünya Sualtı Sporları Federasyonu (CMAS) tarafından düzenlenen 11. Paletli Yüzme Dünya Kupası'nın 6. ayağı, Gebze Olimpik Yüzme Havuzunda 11 ülkeden 263 sporcunun katılımı ile iki gün süren keyifli ve bol çekişmeli bir finalle tamamlandı

Gölcüklü güreşçiler üç dereceyle döndü

Gölcüklü güreşçiler üç dereceyle döndü

Balıkesir’in Edremit ilçesinde düzenlenen 14-15 yaş Türkiye Serbest Güreş Grup müsabakalarında Gölcük Belediyesporlu üç güreşçi derece aldı.

Darıca İdeal derece yaptı

Darıca İdeal derece yaptı

23 Nisan Milli Egemenlik Karate İl Şampiyonası Hasan Gemici Spor Salonu’nda yapıldı

Vasfi Aşçı Elazığ’a gidiyor

Vasfi Aşçı Elazığ’a gidiyor

İlimizin milli karate hakemlerinden Vasfi Aşçı Fırat Üniversite’nde düzenlenecek olan Türkiye Üniversitelerarası Karate Şampiyonası’nda görev alacak

Betül Töz, en iyi beşinci

Betül Töz, en iyi beşinci

Büyükşehir Belediye Kağıtspor’un başarılı Masa Tenisçisi Türkiye’nin en iyi beşinci masa tenisçisi olmayı başardı

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER