SİYASET İÇİN DEĞİL FOTOĞRAF İÇİN YARIŞTILAR..!

Siyaset için değil fotoğraf için yarıştılar..!

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu geçtiğimiz gün Kartepe İlçe Örgütü tarafından geleneksel hale getirilen iftar programına katılmak üzere ilimize geldi

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu geçtiğimiz gün Kartepe İlçe Örgütü tarafından geleneksel hale getirilen iftar programına katılmak üzere ilimize geldi.

Kılıçdaroğlu partililer tarafından gişelerde karşılanmasının ardından iftar programının organize edildiği Maşukiye’de bulunan CevizdibiRestaurant’a geldi. 

Genel başkan burada partililer tarafından oldukça coşkulu bir şekilde karşılandı.

Mütevazi tavırlarıyla bilinen Kılıçdaroğlu iftar saatine kadar da kendisiyle selamlaşmak isteyen kimseyi geri çevirmedi, vatandaşlarla elinden geldiğince sohbet etmeye çalıştı.

Kılıçdaroğlu’nun iftar yapacağı masaya oturmasıyla birlikte de kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyenler masanın etrafında kuyruğa girdi ve adeta küçük bir izdiham yaşandı.

Vatandaşlar genel başkanla fotoğraf çekilebilmek için adeta birbiriyle yarıştı.

İftarın hemen öncesinde dua okunurken bile fotoğraf çektirmek isteyen partililer, genel başkanın dua okumasına bile saygı duymadı.

Bu tablo, seçim dönemlerinde sandık görevlisi bulurken, mahallede çalışma yapacak partili ararken büyük sıkıntı yaşayan CHP’de, partililerin siyaset için değil, fotoğraf için bulunduğu yorumlarına sebep oldu.

Partinin emektar birkaç partilinin mücadele ve çabasıyla bugüne kadar Kocaeli’de ayakta kaldığını bilenler, yüzlerce CHP üyesinin sadece bu gibi genel başkan katılımlı programlarda ortaya çıkmasını eleştirdi.

Ancak bu tablo bile, Kartepe’nin olağanüstü uyum içerisinde düzenlediği iftarına gölge düşüremedi.

7354 defa okundu.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

DİĞER HABERLER

Sarıbay: OHAL 1,5 ayda tamamlansın

Sarıbay: OHAL 1,5 ayda tamamlansın

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay il binasında önemli açıklamalarda bulundu. Sarıbay, “OHAL umarım 1,5 ayda tamamlanır ve bir daha uzatılmaz” dedi

CHP’liler Taksim’e akın etti

CHP’liler Taksim’e akın etti

CHP’nin düzenlediği Cumhuriyet ve Demokrasi mitingine yoğun katılım gerçekleşti. İlimizde çeşitli sivil toplum kuruluşları da mitinge destek verdi

Koray Aydın ilimize geliyor

Koray Aydın ilimize geliyor

MHP’nin muhalif adaylarından olan Koray Aydın bugün düğüne katılmak üzere ilimize geliyor

Türkkan ateş püskürdü

Türkkan ateş püskürdü

Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın darbe soruşturması kapsamında tutuklanan yaveri Yarbay Levent Türkkan'ın eski MHP Milletvekili Lütfü Türkkan'ın kardeşi olduğu iddiasına Türkkan çok sert çıktı

CHP'liler Taksim'e gidiyor

CHP'liler Taksim'e gidiyor

CHP'lilerin yarın İstanbul'a gerçekleştireceği miting için Kocaeli'nin bir çok noktasından araç kaldırılacak

Karaosmanoğlu, Fuat Avni’yle birlikte..!

Karaosmanoğlu, Fuat Avni’yle birlikte..!

Fuat Avni bir Twitter hesabı

KÖŞE YAZARLARI

VEFAT EDENLER